
De Vloervertoningen van het douanekarton, 3 Ronde Witte Blauwe Planken van de Kartonvertoning
Contact Persoon : Emma
Telefoonnummer : +86-18899852927
WhatsApp : +8618899852927
Min. bestelaantal : | 300 PCs/eenheid | Prijs : | negotiable |
---|---|---|---|
Verpakking Details : | Vlak ingepakt, of volgens verzoek | Levertijd : | 15 dagen |
Betalingscondities : | T/T, L/C, D/P, Western Union | Levering vermogen : | 10.000 pc's per maand |
Plaats van herkomst: | Shenzhen, China | Merknaam: | PDP |
---|---|---|---|
Certificering: | FSC, SGS, ISO9001 | Modelnummer: | Flr-004 |
Gedetailleerde informatie |
|||
Bevordering voor: | Het nieuwe Product publiceert | PDQ-Sterkte: | 4,0 kg per plank |
---|---|---|---|
Grafisch Ontwerp: | Verstrekt door cliënt | Maat: | Op verzoek aangepast |
Grafiek: | Kan foto's, of teksten enz. zijn. | OEM / ODM: | Aanvaardbaar |
Markeren: | kartonnen vloer display stands,eenheden van de vloer de bevindende vertoning |
Productomschrijving
Tribunes van de de Vloervertoning van het water de Bekervormige Karton Kleinhandels met 3 Stapelbare PDQ
De snelle Details van Waterkop tonen:
Punt Nr. |
Flr-004 |
Beschrijving van Tribune | De kopvertoning van het vloerwater |
MOQ | 1 reeks |
Steekproeftijd | 3 dagen (lege/witte steekproef); 4 dagen (gedrukte steekproef) |
Steekproefprijzen | Vereist |
Productiedoorlooptijd | 15 dagen |
Vertoningsgrootte | 25 " x 15 " x 53,5“ |
Materialen | K5 + het golfkartondocument van 300GSM CNNB/kartondocument |
Grafische Druk | 4 kleurenproces/CMYK-gedrukt lithografisch |
Oppervlakteproces | Gelamineerd glanzend |
Toebehoren | Planken steunende buis |
Steunende Capaciteit/Sterkte | 4,0 kg per schort, 12,0 kg per tribune op. |
Het werk proces wanneer het aanvang van een nieuwe vertoning: het onderzoeks⇒ citaat ⇒ keurt goed de prijs ⇒ bevestigt de details van een vertoningseenheid voor het gaan een steekproef ⇒ voorbereiden wijzigen of de steekproef ⇒ goedkeuren de definitieve voorproductie⇒ Kwestie pi (proformarekening) ⇒ naar productie gaat.
Verpakkingsdetails:
De Grootte van de verpakkingsdoos | 56 " x 42 " x 5“ |
Verpakkingsmethode | Vlak Ingepakt, 1pc per karton |
Brutogewicht van vertoning | 12,6 KG |
Concurrentievoordelen:
♦ Het ervaren ontwerp en productieteam verstrekt creatieve en rendabele vertoningen, wijden onze structrural ontwerpers om elk ontwerp te maken visueel aantrekkelijk kijken, opvallend op controleerbaar kostenniveau, houden wij ons aan het idee dat de goede vertoning wordt ontworpen eerder dan veroorzaakt, is de kwaliteitsbewaking volledig fullfilled vanaf het begin van een onderzoek.
♦ De begroting van de cliënt is uitvoerbaar, door onderhandeling, begrijpen wij de eis van de cliënt op begroting, zullen 1~2 oplossingen voor optie worden verstrekt.
♦ Zo snel zoals 10 dagen om de orde te leveren, de flexibele turnaroudtijd toelaat om de spoedorde snel te beëindigen.
♦ Zoals tenzij als 1 eenheid/stuk/reeks aan orde.
Al geregistreerd hier getoond karakter/embleem/het handelsmerk zijn voor slechts verwijzing. Niet voor Verkoop.
Het geregistreerde karakter/het handelsmerk/het embleem zijn de eigenschappen van de respectieve eigenaars.
Onze Diensten
Baseren de Proaanrakingen van ♦ Popdisplay een vertoningsproject met u wat er ook groot of klein is het, allen u moet doen bent ons door te geven uw vraag, doen wij de rest en het beste.
♦ De belangrijke punten zijn georiënteerd en geconcentreerd aan het gehele project, ENKEL om dingen nog een keer te controleren alvorens het te werk is gegaan.
♦ Verstrek aangepast punt van aankoop/verkoopvertoning; houd verder de begroting in controle maar verwachtingen.
Welkom om ons te contacteren NOW!
Ga Uw Bericht in